Prezentacje

Prezentacje 2020-07-01

Trzeci najlepszy Bank Spółdzielczy w Polsce jest z Zachodniopomorskiego

Redakcja magazynu Strefa Gospodarki opublikowała oficjalny Ranking Najlepszych Banków Spółdzielczych w Polsce. W gronie najlepszych znalazł się Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku, który tym samym obronił pozycję sprzed roku.

Redakcja Strefy Gospodarki przeanalizowała wiele czynników decydujących o pozycji i znaczeniu każdej instytucji. Wśród kryteriów oceny znalazły się nie tylko te dotyczące kwestii finansowych czy kadrowych, lecz również te związane z prowadzoną polityką jakości oraz realizacją działań na poziomie społeczności lokalnych.

W tegorocznej rywalizacji pierwsze miejsce zajął Bank Spółdzielczy w Brodnicy, natomiast na drugim uplasowały się ex aequo Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej oraz Bank Spółdzielczy we Wschowie. GBS Bank musiał natomiast podzielić się trzecią pozycją z Powiślańskim Bankiem Spółdzielczym w Kwidzynie.

Celem rankingu dedykowanego bankowości spółdzielczej jest wzmocnienie jej wizerunku w kraju oraz szerokie  komunikowanie podstawowych idei przyświecających polskiemu ruchowi spółdzielczemu. Współtwórcy rankingu, jak również  jego uczestnicy, upowszechniają i promują właściwe wzorce działania, modele prowadzenia biznesów oraz strategie funkcjonowania zakładające wkład w rozwój lokalnego otoczenia.

 
 
www.gbsbank.pl
 
GBS Bank Centrala
ul. Strzelecka 2
74-320 Barlinek
tel. 95 746 04 00
e-mail: bank@gbsbank.pl
GBS Bank Oddział
w Szczecinie

al. Bohaterów Warszawy 31
tel./fax 91 48 41 720
szczecin@gbsbank.pl
GBS Bank Oddział
w Stargardzie

ul. Czarnieckiego 2 f
tel./fax 91 57 82 442
stargard@gbsbank.pl

 

artykuł promocyjny

aktualizowano: 2020-07-01 11:45
Wszystkich rekordów:

Społeczność