Prezentacje

Prezentacje 2019-10-07

RSM Poland zaprasza na bezpłatne spotkanie podatkowe

24 października 2019 roku w Czerwonym Ratuszu w Szczecinie RSM Poland wraz z Santander Bank Polska SA oraz Business Club Szczecin organizują bezpłatne spotkanie z ekspertami, poświęcone zmianom w podatkach i problematyce Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK).

Jeśli zastanawiacie się Państwo, jakie zmiany podatkowe przyniesie 2020 rok i jak wpłyną one na Państwa biznes, poszukujecie odpowiedzi na pytania związane z aktualnie obowiązującymi przepisami podatkowymi lub też chcecie uzyskać więcej informacji o Pracowniczych Planach Kapitałowych, to spotkanie jest właśnie dla Was.

Prelegenci – Tomasz BEGER, doradca podatkowy i Tax Partner w RSM Poland, Katarzyna SADOWSKA doradca podatkowy i Tax Supervisor w RSM Poland oraz Robert MUSZYŃSKI, Menadżer ds. PPK w Santander Bank Polska SA omówią planowane na 2020 rok zmiany w podatkach (VAT, CIT, PIT), wyjaśnią najważniejsze z perspektywy przedsiębiorców problemy 2019 roku oraz odpowiedzą na wszystkie nurtujące Państwa pytania związane z tworzeniem, administrowaniem i wypłatami z PPK.

Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim, a dla uczestników przewidziano bezpłatny bufet kawowy. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zapisy przyjmowane są do 17 października 2019 roku wyłącznie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Więcej informacji oraz pełna agenda spotkania dostępne są na stronie internetowej organizatora.

- Podczas spotkania, które już niebawem odbędzie się w Szczecinie, omówimy najważniejsze kwestie podatkowe nurtujące przedsiębiorców oraz wyjaśnimy wszelkie wątpliwości związane z funkcjonowaniem PPK w Państwa firmach. Będziemy do Państwa dyspozycji, aby szybko i profesjonalnie udzielać informacji, nie pozostawiając niedopowiedzeń, jak ma to miejsce w przypadku czerpania wiedzy z mniej wiarygodnych źródeł. Serdecznie zapraszam i zachęcam do uczestnictwa – mówi Tomasz BEGER.

RSM Poland
Oddział Szczecin
Kosmos Art & Business Center
Al. Wojska Polskiego 8
70-471 Szczecin
rsmpoland.pl/pl/offices/szczecin
office@rsmpoland.pl
Tel. +48 91 4232 041
 

artykuł promocyjny

aktualizowano: 2019-10-08 15:38
Wszystkich rekordów: