Prezentacje

Prezentacje 2019-04-01

Klucz do sukcesu twojego biznesu? Skuteczne pozycjonowanie stron!

Inwestując w stronę internetową marzy ci się, aby przynosiła jak największe zyski? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość: są na to niezawodne sposoby. Poznaj je, wykorzystaj i przekonaj się na własnej skórze, jak skutecznie przyciągnąć na witrynę tłum wartościowych, potencjalnych klientów. Wspólnie z Adamem Grabowskim z Wild Moose - specjalistą SEO i ekspertem na oficjalnym forum Google - wprowadzimy cię w świat najlepiej pozycjonowanych stron internetowych. Zaczynamy!
SEO. Czym jest i dlaczego jest tak ważne?

Firmowa strona internetowa ma przede wszystkim sprzedawać i być żywą reklamą marki. Powinieneś zrozumieć, jak ważne dla zawartości twojego portfela jest tworzenie odpowiednich treści: to one będą generować organiczny ruch na stronie i wyróżniają ją wśród milionów innych. Gra jest warta świeczki: trudno o lepszą promocję niż internetowa, a będąc wysoko w wynikach wyszukiwania w Google jesteś postrzegany jako lider wśród konkurencji.

Czym więc jest mityczne SEO? To szereg takich działań, jak optymalizacja kodu strony WWW, optymalizacja treści na stronie internetowej oraz generowanie ruchu z zewnętrznych stron (blogów, for, portali czy social media). Jeżeli te trzy obszary są dobrze wykonane, to wartość Twojej strony w “oczach” Google rośnie i jest ona umieszczana coraz wyżej w wynikach wyszukiwania pod frazami, które są wartościowe dla Twojego biznesu.

Długi ogon przyszłością SEO

Dobrą praktyką stosowaną przez najlepsze agencje SEO jest skupienie się na szerokim pozycjonowaniu („long tail SEO”). W skrócie można to tłumaczyć jako pozycjonowanie na wiele fraz (nawet kilka tysięcy). Takie działanie najlepiej symuluje naturalny ruch, a po pewnym czasie strona jest widoczna w ramach wielu niszowych fraz, które z dużym prawdopodobieństwem przyniosą nam najlepszych klientów. Pozycjonowanie tego typu sprawdzi się w twoim biznesie zwłaszcza w sytuacji, kiedy zależy ci na wysokim wskaźniku konwersji czyli zachęcenia klienta do konkretnego działania: zakupu konkretnego produktu, zapisanie się do newslettera, pozostawienie swoich danych etc.

 


„Przez 15 lat działalności agencji Wild Moose naszym głównym celem było zwiększenie konwersji klientów. Zaobserwowaliśmy ciekawą zależność: szerokie pozycjonowanie (tzw. long tail) świetnie wpływało na wyniki konwersji” - Adam Grabowski, analityk internetowy i specjalista SEO w WILD MOOSE

 

Przykład? Załóżmy, że jesteś producentem okolicznościowych, personalizowanych pralinek. Wyobraź sobie zapytanie, które do wujka Google wysyła szef firmy, zainteresowany zakupem słodkiego upominku dla swojego zespołu. Reklamując swój produkt powinieneś wystrzegać się słów zbyt krótkich i ogólnych. Słowa „czekolada” lub „czekoladowe pralinki” przyciągną wielu odbiorców, ale niekoniecznie tych, na których ci zależy, a tymczasem fraza z długim ogonem „okolicznościowe czekoladki na święta”, „personalizowane czekoladowe prezenty” , „czekoladki na prezent”  itp. idealnie trafi w twój target!

Pakiet SEO POWER 3.0 czyli NO LIMITS . Nowatorskie podejście do tematu

Biorąc pod lupę wszystkie korzyści, które niesie wykorzystanie słów kluczowych i strategii „long tail SEO” szczecińska agencja WILD MOOSE (status Google Partner od 2013 roku, nagroda Google Ready To Rock czy status Google Rising Stars ) zdecydowała się na radykalny krok. Jako pierwsi stworzyli ofertę SEO NO LIMITS. Jakie korzyści będziesz czerpać współpracując z agencją w ramach nowego projektu?

Po pierwsze: w pakiecie SEO POWER 3.0 możesz dodawać i wymieniać frazy kluczowe na każdym etapie pozycjonowania. Jedynym warunkiem jest mieszczenie się danej frazy w ustalonych granicach geograficznych i w ramach działania twojej firmy

Po drugie: masz pewność, że w perspektywie czasu agencja zadba o popularność całej twojej oferty w zakresie lokalnym, nawet jeśli firma będzie się intensywnie rozwijać i stale poszerzać spektrum działań. Eksperci będą mierzyć wyniki, reagować na działania twoich klientów i modyfikować działania tak, aby były coraz skuteczniejsze

Po trzecie: wszystkie działania agencji w tym zakresie odbywają się w ramach ustalonego na wstępie abonamentu, czyli nie zostaniesz obciążony dodatkowymi kosztami działań specjalistów

Po czwarte: wykorzystywanie najlepszych narzędzi do pomiarów efektywności SEO zapewnia pełną przejrzystość działań agencji i pozwala trzymać rękę na pulsie. Wykorzystywane są m.in. narzędzia do sprawdzania efektywności słów kluczowych (Google Keyword Planner), do oceny linkowania konkurencji (Majestic), czy analizy konkurencyjności w wyszukiwarkach (Semstorm).

Po piąte (i najważniejsze!): popularność twojej firmy i oferowanych usług wzrośnie, a ty będziesz cieszyć się wzrastającymi dochodami.

 


„Wprowadzony przeze mnie nowy pakiet SEO POWER 3.0 NO LIMITS jest najlepszym rozwiązaniem dla klientów, którzy nie chcą być ograniczeni przez narzuconą na początku umowy liczbę fraz kluczowych”  - Adam Grabowski, analityk internetowy i specjalista SEO w WILD MOOSE


Dlaczego WILD MOOSE?

Wild Moose jest pionierem wśród agencji SEO na polskim rynku z 15-letnim doświadczeniem. Obecnie „drużyna Łosi” jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych agencji z pokaźnym dorobkiem i długą listą zadowolonych klientów. Nic dziwnego, że zespół został doceniony przez Google i zaproszony do prestiżowego programu Google Rising Stars oraz nagrodzoną Google Ready to Rock (jedynie 50 agencji w Europie może się poszczycić tą nagrodą!). Współzałożyciel agencji, Adam Grabowski, to znana postać w świecie marketingu internetowego i ekspert na oficjalnym forum Google w Polsce, któremu zaufało tysiące osób w kraju i za granicą. Decydując się na współpracę z Wild Moose masz pewność, że osoba podejmująca kluczowe decyzje w zakresie twoich kampanii nie jest przypadkowa.  

Na stronie WILD MOOSE znajdziesz formularz do bezpłatnej wyceny SEO (>>KLIK<<). Teraz wiedza, jakie mamy możliwości promowania swojej firmy w Internecie nic nie kosztuje.

artykul promocyjny


 

 

 

aktualizowano: 2019-04-04 13:27
Wszystkich rekordów: