Prezentacje

Prezentacje 2019-06-28

Apartamenty Alsecco: Zainwestuj w swój komfort

W zachodniej części Rewala, 30 metrów od plaży, powstaje nowy kompleks czterech apartamentowców realizowany przez znanego dewelopera, firmę Alsecco. Już w lipcu pierwsi właściciele otrzymają klucze do swoich apartamentów.

Nad samym morzem

Kompleks zlokalizowany jest w pierwszej linii zabudowy, w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Szczecińskiej. Zaraz przy inwestycji znajduje się zejście na szeroką plażę, na której rokrocznie powiewa błękitna flaga. Jest ona gwarantem tego, że kąpielisko w Rewalu spełnia najbardziej wyśrubowane normy bezpieczeństwa oraz czystości.

Przemyślana koncepcja architektoniczna

Prowadzona przez znanego szczecińskiego dewelopera, firmę Alsecco, inwestycja charak­teryzować się będzie nowoczesną architekturą z funkcjonalnie i przestronnie zaprojektowany­mi wnętrzami. Teren zostanie całkowicie ogro­dzony, a wjazd będzie możliwy po otworzeniu bramy pilotem. Każdy z apartamentów będzie posiadać własny balkon, loggię lub taras. Na dachach budynków zostaną zlokalizowane przestronne tarasy wypoczynkowo-widokowe.Inwestycja prowadzona jest w dwóch eta­pach. W pierwszym wybudowanych zostanie 77 apartamentów o zróżnicowanej powierzch­ni od 30 do 67 m kw. W drugim dodatkowo umiejscowiona zostanie zamknięta strefa rekreacji dla dzieci i dorosłych, tak aby przy­szli lokatorzy mogli komfortowo cieszyć się czasem spędzanym nad morzem.

Zysk większy niż na lokacie nawet do 7 proc. w skali roku

Dla osób, które myślą nad okresowym wynajęciem apartamentu przewidziane są dwie opcje umów z operatorem. W pierwszej właściciel dzieli się zyskami z operatorem i może uzyskać stopę zwrotu na poziomie ok. 7 proc. w skali roku. W drugim wariancie właści­ciel może samodzielnie zarządzać swoim apartamentem i pozyskiwać klientów. Opera­tor wówczas zajmie się wydawaniem kluczy, sprzątaniem, wymianą ręczników i pościeli. Pierwsi właściciele otrzymają klucze do swoich apartamentów w lipcu. Warto dołączyć do ich grona.
 

ZOBACZ WIZUALIZACJE 3D

Lokalizacja

Apartament 36 m kw.

Widok z balkonu


Informacje na temat sprzedaży apartamentów
i umawianie wizyt na terenie inwestycji:
+48 570 306 630
www.apartamentyrewal.pl


 

 

artykuł promocyjny

aktualizowano: 2019-06-28 10:52
Wszystkich rekordów:

Społeczność