Prezentacje

RSS
Prezentacje 2020-05-21

Kredyt na innowacje technologiczne z dofinansowaniem i na korzystnych warunkach

1 czerwca 2020 rozpocznie się nabór wniosków. Zdobądź to finansowanie z pomocą ekspertów z Najda Consulting.

»
Prezentacje 2020-05-21

Sięgnij po pieniądze na B+R. Trwa nabór wniosków

Prowadzisz działania z zakresu badań i rozwoju któe można wykorzystać w biznesie? Właśnie trwa nabór wniosków w dwóch konkursach  dla przedsiębiorców z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego. Kto i jak możw z nich skorzystać? Podpowiadają eksperci Najda Consulting.

»
Prezentacje 2020-05-04

Szczecińska szkoła językowa Presto pracuje w czasie koronawirusa pełną parą

W formie zajęć online uczą się w niej właściciele, szefowie i pracownicy zachodniopomorskich firm, którzy dodatkowo korzystają z 50- lub 80-proc. dofinansowania do kursów.

»
Prezentacje 2020-04-29

Proces podpisywania umowy o dofinansowanie unijne – niezbędne dokumenty

Poznaj dobre praktyki w realizacji projektów (cz. 1) [materiał ekspercki Najda Consulting]

»
Prezentacje 2020-04-22

Kapitał intelektualny dla biznesu

Prof. Krzysztof Okarma, dziekan Wydziału Elektrycznego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie o absolwentach i kadrze naukowej, nowościach w dydaktyce i rozbudowie infrastruktury. 

»
Prezentacje 2020-03-25

Przedstaw swój start-up, znajdź inwestorów i partnerów w Niemczech

Startupy ze Szczecina i Pomorza Zachodniego mogą zgłaszać się do udziału w Pitch-to-Match -  wydarzeniu towarzyszącym targom INKONTAKT zaplanowanym na czerwiec w Schwedt nad Odrą.

»
Prezentacje 2020-03-19

„Zrobione w Szczecinie” na start!

Dołącz do grona najbardziej rozpoznawalnych przedsiębiorców. O markę mogą ubiegać się przedsiębiorcy, którzy swoją działalność realizują nie tylko w samym Szczecinie, ale również  w miejscowościach należących do Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego. Zgłszenia na arms-szczecin.eu

»
Prezentacje 2020-03-19

Logistyczne serce w Dunikowie

Przemysław Hołowacz, prezes zarządu CCIC Intermodal Depo Dunikowo, o suchym terminalu w Dunikowie, rencie geograficznej i konkurencyjności inwestycji.

»
Prezentacje 2020-03-19

Jaguar i Land Rover w Szczecinie

Luksus i brytyjski ponadczasowy design wyróżniają dwie ekskluzywne marki, których autoryzowany dealer i serwis działa od początku roku w pobliżu ronda Hakena. To kolejne marki premium w portfolio Dominiki i Dariusza Bońkowskich.

»
Prezentacje 2020-03-19

Pracownicy z Ukrainy nie wyjadą masowo z Polski do Niemiec

Obowiązująca od marca niemiecka ustawa dotycząca zatrudnienia cudzoziemców jest zbyt restrykcyjna, a jej intencją jest dopuszczenie do niemieckiego rynku pracy specjalistów i osób o wysokich kwalifikacjach (np. programistów). Nie słabnie za to zainteresowanie niemieckich firm zatrudnieniem pracowników z Polski – informują eksperci z Izby Przemysłowo- -Handlowej Brandenburgii Wschodniej IHK Ostbrandenburg i inicjatywy Business Location Network.

»
Wszystkich rekordów: 399