Po godzinach

Po godzinach 2016-12-01

Usługi GBS Banku docenione „Laurem Eksperta”

Bank spółdzielczy z Barlinka otrzymał Znak Jakości w ogólnopolskim konkursie i programie doradztwa konsumenckiego.

GBS Bank, Oddział I w Szczecinie /fot.: archiwum / GBS Bank, Oddział I w Szczecinie /fot.: archiwum /
Celem konkursu „Laur Eksperta” jest wyróżnianie najlepszych produktów, marek i usług dostępnych na polskim rynku. Nagroda przyznawana jest przedsiębiorcom otwartym na innowacje, nieszablonowym, zdolnym do wdrażania w życie najnowszych rozwiązań: technologicznych, produktowych, organizacyjnych, marketingowych.
 
Każdy zgłoszony do konkursu produkt lub usługa poddawany jest szczegółowej ocenie przez komisję ekspercką składającą się z naukowców i pracowników czołowych uczelni z całej Polski, m.in. z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Uniwersytetu Rzeszowskiego, Politechniki Białostockiej. Organizatorem konkursu jest Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości z Katowic.
 
„Laur Eksperta” dla GBS Banku został przyznany za program „Dołącz do znajomych”. Jest to propozycja skierowana do organizacji, które są klientami GBS Banku (mają otwarty rachunek w tym banku). W zamian za polecanie produktów i usług GBS Banku zakończone otwarciem konta przez nowych klientów organizacje otrzymują wynagrodzenie. Dzięki programowi zespoły taneczne, stowarzyszenia, kluby sportowe i wiele innych organizacji uzyskać może dodatkowe środki na realizację własnych celów statutowych.
 
ak

Partner cyklu Po godzinach:

 

Tematy: bank (38) | GBS Bank (25) | Barlinek (11) |
aktualizowano: 2016-12-02 09:39
Wszystkich rekordów:

Społeczność