Informacje

Informacje 2015-11-19

Targi Pracy Kariera 2015

Pracowników wśród studentów i absolwentów kierunków technicznych będą szukały firmy podczas targów pracy, które 25 listopada organizuje Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie.

Targi Pracy Kariera 2014 /fot.: mab / Targi Pracy Kariera 2014 /fot.: mab /

To będzie piąta edycja targów Kariera – wydarzenia, na którym prezentują się firmy z różnych branż i specjalności, biura doradztwa personalnego oraz pośrednictwa pracy etatowej i czasowej, a także instytucje wspierające ideę samozatrudnienia. Poprzednia edycja targów zgromadziła 20 wystawców, nie tylko z Pomorza Zachodniego.

Targi dla wystawców to okazja do zaprezentowania firmy oraz zainteresowania swoją ofertą potencjalnych pracowników, stażystów lub praktykantów – studentów i absolwentów dziesięciu wydziałów Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Poszukujący zatrudnienia, praktyk czy staży będą mieli okazję przejrzeć oferty kilkudziesięciu firm z różnych branż. Targi Kariera pozwolą uzyskać im cenną wiedzę o systemach rekrutacyjnych w danej firmie czy cechach i umiejętnościach, które powinien posiadać kandydat starający się o daną pracę. Skorzystają też z praktycznych porad fachowców z zakresu doradztwa kariery zawodowej oraz podejmowania pracy w kraju i za granicą.

Dla osób, które myślą o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej targi dają możliwość zasiegnięcia porad instytucji na co dzień wspierających przedsiębiorczość w zakresie budowania i prowadzenia własnej firmy.

Wśród wystawców są 34 firmy, m.in.: Camp Leaders Poland, Elektrobudowa, Mobica, Quad/Graphic Europe, Cargotec Poland, Faurecia Gorzów, KK WindSolutions Polska, Kabel Technik Polska, DGS Poland, HEG Mariusz Myśliwiec, Raynet Polska, Aqua Team Grupa SBS, brightONE, Animex Foods, Sagra Technology, Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police, Trans-Poz, Dansk Supermarked SSC, Wilhelmsen Ships Service, Radiometer, Pixel Legend.

Targi Kariera odbędą się 25 listopada w godz. 10:00-15:00 w budynku Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej ZUT przy Al. Piastów 42 w Szczecinie.

Organizatorem wydarzenia jest Biuro Karier Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.

Więcej informacji: www.targipracy.zut.edu.pl

ak

Tematy: ZUT (45) | praca (39) | edukacja (30) | Targi Pracy (7) | praca w Szczecinie (6) |
aktualizowano: 2015-11-25 14:46
Wszystkich rekordów: