Informacje

Informacje 2019-06-06

Regionalne Forum Recyklingu

Doświadczeniami ze sfery biznesu, nauki i międzynarodowych projektów z dziedziny odpadów oraz ich recyklingu podzielą się prelegenci spotkania, które 26 czerwca organizuje w Szczecinie klaster Zielona Chemia.

 /fot.: mat. Klastra Zielona Chemia / /fot.: mat. Klastra Zielona Chemia /

W programie Regionalnego Forum Recyklingu które odbędzie się w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie przy ul. Jagiellońskiej 20-21 znajdą się między innymi: prezentacja strategii regionu zachodniopomorskiego w gospodarce odpadami, dobre praktyki w dziedzinie recyklingu, przykłady i pomysły na współpracę nauki z biznesem,  wspólne projekty i działania edukacyjne oraz wiedza na temat możliwości pozyskiwania finansowania na realizację projektów z zakresu recyklingu. W programie jest również zwiedzanie zakładu termicznej utylizacji odpadów (przejazd autokarem).

- Wieloletnie doświadczenie, udział w projektach krajowych oraz międzynarodowych, współpraca z firmami krajowymi i zagranicznymi oraz uczelniami to nasze „dobro”, które przekazać uczestnikom seminarium – mówi Jacek Drożdżal, prezes klastra Zielona Chemia.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Informacje i rejestracja: https://evenea.pl/event/forumrecyklingu/

SG

Tematy: Klaster „Zielona Chemia” (5) |
aktualizowano: 2019-06-06 21:30
Wszystkich rekordów: