Informacje

RSS
Informacje 2020-03-25

Najnowszy Świat Biznesu trafił do czytelników [PRZECZYTAJ W PDF]

O czym oprzeczytamy w najnowszym numerze magazynu gospodarczego Pomorza Zachodniego?

»
Informacje 2020-03-19

Branża IT: mniej zleceń w niektórych sektorach, powszechna praca zdalna szansą w dłuższej perspektywie [BIZNES W CZASACH ZARAZY]

O funkcjonowaniu firm z sektora IT w czasie epidemii koronawirusa mówi Marcin Kaczmarek, prezes zarządu Consileon Polska i prezes zarządu Klastra ICT Pomorze Zachodnie.

»
Informacje 2020-03-18

Branża metalowa korzysta jeszcze z efektów koniunktury [BIZNES W CZASACH ZARAZY]

Jak firmy i przedsiębiorcy radzą sobie w czasach epidemii? Jakie mają problemy a jakie nadzieje? W cyklu Biznes w czasach zarazy pytamy przedsiębiorców i menedżerów o to jak funkcjonują ich firmy w tym trudnym okresie. O działalności Firm z sektora metalowego i maszynowego mówią Marzena Frankowska i Marek Dymsza, koordynatorzy Klastra Metalowego METALIKA.

»
Informacje 2020-03-18

Śniadanie tylko do pokoju, obiad tylko na wynos. [BIZNES W CZASACH ZARAZY]

Jak firmy i przedsiębiorcy radzą sobie w czasach epidemii? Jakie mają problemy a jakie nadzieje? W cyklu Biznes w czasach zarazy pytamy przedsiębiorców i menedżerów o to jak funkcjonują ich firmy w tym trudnym okresie. O działalności hotelu Radisson BLU Szczecin mówi jego dyrektor Wioletta Szczepańska.

 

»
Informacje 2020-03-18

Brak pracowników i opóźnione dostawy utrudniają pracę firmie budowlanej [BIZNES W CZASACH ZARAZY]

Jak firmy i przedsiębiorcy radzą sobie w czasach epidemii? Jakie mają problemy a jakie nadzieje? W cyklu Biznes w czasach zarazy pytamy przedsiębiorców i menedżerów o to jak funkcjonują ich firmy w tym trudnym okresie. O działalności firmy Calbud mówi jej wiceprezes, Jan Gackowski.

»
Informacje 2020-03-18

Grupowa nauka języków przestała istnieć. W szkole językowej przechodzą w tryb online [BIZNES W CZASACH ZARAZY]

Jak firmy i przedsiębiorcy radzą sobie w czasach epidemii? Jakie mają problemy a jakie nadzieje? W cyklu Biznes w czasach zarazy pytamy przedsiębiorców i menedżerów o to jak funkcjonują ich firmy w tym trudnym okresie. O działalności Szkoły Języków Obcych Presto mówi jej właścicielka, Aleksandra Madeja.

»
Informacje 2020-03-04

Polski oddział duńskiej agencji pracy otworzy biuro w Posejdonie

Firma VIktech prowadzi w Szczecinie rekrutacje w związku z ekspansją w Azji i planowanym otwarciem biura w Wietnamie.

»
Informacje 2020-03-04

Restauracja U Kelnerów - doświadczenie, wiara w sukces i dużo pracy [INSPIRUJĄCY START]

Maciej Wojtkowiak i Piotr Gafiuk, właściciele restauracji U Kelnerów otrzymali wyróżnienie Inspirujący Start, które przyznają wspólnie: Szczecinbiznes.pl i Polska Fundacja Przedsiębiorczości. Restaurację współtworzy z nimi Patryk Krupczyński. Jak działają? jak mogą zainspirować tych, którzy myślą o własnej restauracji?

»
Informacje 2020-02-13

Hiszpańskie tapas ze Szczecina trafiają do sklepów i samolotów

Artisanal Tapas - założona w Szczecinie przez rodzinę Gallego firma produkuje dziennie tysiące zestawów tapas, które trafiają do sieci handlowych w Danii, Szwecji, Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii i Irlandii oraz na pokłady samolotów wielu europejskich linii lotniczych.

»
Informacje 2020-02-05

Wiceprezes Calbudu i oddanie drogi S6. Perły Biznesu 2019 przyznane.

Jan Gackowski, wiceprezes szczecińskiej firmy budowlanej Calbud, został Osobowością Biznesu w konkursie Perły Biznesu 2019. Za najważniejsze wydarzenie gospodarcze minionego roku kapituła konkursu uznała oddanie do użytku drogi ekspresowej S6 Goleniów – Koszalin. Wspólnie z Polską Fundacją Przedsiębiorczości wyróżniliśmy też perspektywiczne startupy.

»
Wszystkich rekordów: 2287