Informacje

RSS
Informacje 2019-05-23

Logistic Innovation Day: 28 maja w Starej Rzeźni

Trzecia odsłona projektu którego celem jest integracja branży logistycznej i zachęcanie firm do współpracy i dzielenia się doświadczeniem odbędzie się pod hasłem „Logistyka 4.0”.

»
Informacje 2019-05-22

II Konferencja Lean Management w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie

Narzędzia Lean Management oraz ich wpływ na rozwiązywanie problemów związanych z niedoborem pracowników zaprezentują 4 czerwca menedżerowie i eksperci z zachodniopomorskich firm.

»
Informacje 2019-05-21

Dąbie ma nową marinę i czeka na hotel

Na południowym brzegu jeziora powstała jedna z największych marin na Pomorzu Zachodnim. Na pozwolenie na budowę czeka pięciogwiazdkowy kompleks hotelowo-apartamentowy wykorzystujący źródła geotermalne.

»
Informacje 2019-05-09

Lastadia Office z nowym właścicielem

Wywodzący się ze Szczecina deweloper SGI sprzedał biurowiec na szczecińskiej Łasztowni.

»
Informacje 2019-05-09

Jak zarobić na turystyce?

Ten temat przewija się przez wiosenne wydanie Świata Biznesu. W wywiadach i dyskusjach wypowiadają się m.in. przedstawiciele firm działających w branży i eksperci z Unity Line, Zdrojowej Invest, goleniowskiego lotniska, Uniwersytetu Szczecińskiego i Urzędu Marszałkowskiego.

»
Informacje 2019-04-30

PDC Logistics z jeszcze większą halą w Szczecinie – Załomiu

Do blisko pięciu pełnowymiarowych boisk piłkarskich rozrosła się hala zbudowana „pod klucz” dla PDC Logistics. Firma należy do szwedzkiego potentata e-commerce Pierce AB. Nową inwestycję otwarto w Panattoni Park Szczecin-Załom, gdzie mieści się centrum dystrybucji części motocyklowych, motocrossowych i do skuterów śnieżnych.

»
Informacje 2019-04-26

Specma ma nową fabrykę w Stargardzie

Szwedzki producent podzespołów hydraulicznych zainwestował w nowy obiekt 4,5 mln euro.

»
Informacje 2019-04-17

Firmy IT ze wspólnym językiem

Dwie szczecińskie firmy tworzące oprogramowanie dla biznesu wspólnie organizują spotkanie dla poświęcone programowaniu w języku Java. To sposób na wymianę doświadczeń, podnoszenie kwalifikacji i zainteresowanie tą technologią ewentualnych przyszłych pracowników.

»
Informacje 2019-04-12

Piwo ze Szczecina pojedzie w świat

Browar Bosman kontynuuje wielomilionowe inwestycje.

»
Informacje 2019-03-29

W Szczecinie przyszłość dzieje się dzisiaj

Rozszerzona rzeczywistość, cyberbezpieczeństwo, sztuczna inteligencja i big data to nie film science fiction, tylko współczesność gospodarki Szczecina – przekonywali organizatorzy konferencji Trend IT.

»
Wszystkich rekordów: 2247

Społeczność